| mgtow a întrebat:

E vorba despre narghilea cateodata fumez si incep sa ametesc, pe langa aia simt ceva in gat dupa un timp cand fumez parca e o minge calda care vrea sa explodeze. Inseamna ca organismul meu nu accepta acel fum si imi raspunde prin ameteala si acea simptoma de gat? nicotina are 0, 5%. Inca ceva eu fumez odata la 1/2 saptamani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow explică:

Am citit niste forumuri si spunea ca apa e bine sa fie rece cand e calda are acea senzatie intepatoare (fumul), daca stiti si voi ceva despre un uz optim de narghilea sa imi spuneti mersic.

| vlad_7956 a răspuns:

Atentie! du-te la un doctor si consultate! ai putea avea simptome de cancer la gat.si du-te la un spital judetean si cunsultate la gat si plamani /funda?

| Zitronen a răspuns (pentru vlad_7956):

Nu cred ca meriti funda pentru ca nu este frumos, si nu se intampla nimic. Este normal la inceput sa simti asa ceva!

| Zitronen a răspuns (pentru vlad_7956):

Nu se intampla nimic. Este normal la inceput sa simti asa ceva!