| Popescu_Gabi_1993 a întrebat:

Buna ziua TPU. Am si eu o mica intrebare. De 3, 4 zile am o durere surda in partea dreapta pe langa osul de la picior, si o durere surda uneori pe picior in punct fix. Ma simt balonat, ma doare si abdomenul putin mai jos de stern si flatulenta. Precizez ca nu le am constant. Apar la intervale de timp. Ce poate fii? Asociez cu apendicita, dar nu am varsaturi sau lipsa poftei de mancare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns:

Du-te la mai multi medici si cunoscuti. Ei or sti ce ai tu.