| SavuLuca a întrebat:

Buna ziua tuturor eu am 11 ani si o inaltime de 1.47 si greutatea de 49 de kilograme. Ce greutate si ce inaltime trebuie sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Meow230 a răspuns:

La varsta ta kilogramele pot varia intre 36 si chiar 50 de kg. Dar inca esti in crestere si greutatea se tot schimba. Esti ok cu kilogramele daca esti sanatos

| SavuLuca explică (pentru Meow230):

Multumesc pentru raspuns happy

| Meow230 a răspuns (pentru SavuLuca):

Cu placere, draga