| offline a întrebat:

Bunaa! Am si eu o problema. am fost saptamana trecuta la Water si am facut niste vanatai foarte urate si mari pe ambele picioare in tuburile acelea. Intrebarea mea este urmatoarea : Cum pot sa scap mai repede de vanatai? In 2 zile sunt invitata la o nunta si o sa arat ca naiba in rochie crying. a rog ajutati-ma big grin!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai nu poti sa scapi dar incearca sa le ascunzi cu un autobronzant poate reusestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia de la farmacie niste Hepathrombin. Te va ajuta. E un unguent.