| ღHoneyBunnyღ a întrebat:

Buna TPU`sad am si eu o problema cu pielea de pe picioare, este foarte uscata si are un aspect foarte urat; unele fire de par cresc sub piele si formeaza un fel de cosurisad.si peste 4 zile trebuie sa merg la o nunta unde voi purta rochie..cum scap de aspectul asta neplakut...va rog, cine imi poate spune si mie niste tratamente care sa dea rezultate cat mai repede...sa am o piele mai finapuppy dog eyes

FUNDA +VOT raspunsului care ma ajuta cel mai mult

4 răspunsuri:
| 93Anna93 a răspuns:

Da-te cu o crema hidratanta foarte buna, iar firele crescute pe sub piele, incearca sa le scoti cu penseta, dar cu mare grija, ca sa nu iti faci rani.

| msweety a răspuns:

Incearca exfolierea sau o crema hidratanta.Stiu ca si dupa epilat isi mai revine, dar acum depinde si de tipul tau de piele

| Annnes a răspuns:

Incearca cu ulei de maslinethinking
nu stiuthinking

| MadySweet a răspuns:

Marina93 si msweety au dreptate incearca o crema sau ceva ulei