| XAndreeaAndreeaX a întrebat:

pentru fete e intrebarea, voi dupa masajul anticelulitic aveti vanatai? Aseara cand am venit acasa nu am vazut nimic, dar azi am vrut sa imi iau o rochie si cand am vazut pe am pe picioare si pe fund am ramas... Cum pot face sa scap de ele?

Răspuns Câştigător
| Helpmeforfree a răspuns:

Da ..Si eu am, e ceva normal, dar daca nu trec in timp, nu mai face, deoarece iti vor ramane.

1 răspuns:
| Dal a răspuns:

Si pe mine ma umplea de vanatai tipa care imi facea masaj anticelulitic, dar treceau, nu iti fa probleme. Daca nu "framanta" carnea suficient de tare, nu se vad rezultate, vanataile sunt, intr=un fel, pretul platit pentru frumusete.