| AlissGautier a întrebat:

Bunaa..Stie cineva cum as putea si eu sa ma mai inalt? Adica alta metoda decat aceea de a sta agatata pe bari. straight face...Sau pastile sau nu stiu ce (daca exista)...happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adrianetc a răspuns:

Inaltimea o mostenesti genetic, daca nu ai parinti foarte inalti inseamna ca nici tu nu o sa fi asa. Sportul solicita hormonul de crestere iar cam asta iti sugerez, sa faci sport de orice fel, handball sau inot de preferat.Nu te inalti daca stai agatat de bara, este doar un mit.

2 răspunsuri:
| sparky34 a răspuns:

Practica si tu baschet, volei, inot si vei avea rezultate considerabile.

| CreaţaWsz a răspuns:

Fa sport(mult). De preferat baschet.