| DeeaRi a întrebat:

Exista pastile sau vreo metoda care sa il faca pe un baiat sa nu ejaculeze repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dydy21 a răspuns:

Nu cred. Dar stiu ca exista anumite metode prin care sperma se trnasforma in energie. Exista anumite puncte ale corpului care masate fiind il ajuta sa nu ejaculeze. Daca te intereseaza spune-mi si iti voi da detalii. Va trebui sa "imprumut" o carte de la tata ca sa iti explic concret si nu pot chiar in momentul asta. big grin

| Marius1985 a răspuns:

Da, si eu am avut problema asta. S-a rezolvat cu astea: http://track.climaxcontrol.ro/product/Climax-Control/?pid=119&uid=1419 Dar pe termen lung conteaza si increderea in sine si... experienta :)