| RoxanaGhost a întrebat:

Bunaaa! Cat costa un singur pliculet de tantum rosa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

De la 4 la 7 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4-5 lei, depinde si de farmacia de la care il iei.

| Deliiiia a răspuns:

Bună, în jur de 5 lei este.

| AlexCristi97 a răspuns:

Sper ca iti trebuie pentru ce e conceput el si nu pentru altceva...

| RoxanaGhost explică (pentru AlexCristi97):

I-a recomandat mamei, doamna ginecolog si mama mi-a zis sa ii iau de proba doar un plic ziua urmatoare...

| AllEyezOnMe a răspuns:

Costa in jur de 5 lei!