| anonim_4396 a întrebat:

Cafeaua solubila are niște efecte mai puțin plăcute pentru sănătatea mintala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Mai degrabă pentru sănătatea corpului. Tatăl meu a băut vreo 10 ani doar solubilă până era să facă atac de cord, de atunci nu a mai pus gura pe așa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi ca ai gresit categoria, baiatu' meu.