| afrodita3333 a întrebat:

Calciul si magneziul efervescente au gust?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Sunt puse arome in ele. Nu au gust rau.

7 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Da, sunt aromatizate.

| afrodita3333 explică (pentru Empathizer):

Au un gust rau de medicament sau sunt puse arome in ele?

| BiscuiteOreo a răspuns (pentru afrodita3333):

Am luat si eu calciu si nu mi-au placut. E gust de ala de portocale combinat cu cel de medicament :-&

| Empathizer a răspuns (pentru afrodita3333):

Gusturile nu se discuta. Mie nu mi s-a parut sa se simte neplacut gustul de medicament. Cel mai bine te lamuresti daca iei tu o data, o sa vezi daca iti place sau nu.

| Empathizer a răspuns (pentru afrodita3333):

Sunt puse arome in ele. Nu au gust rau.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Calciul ştiu că are pentru că îl iau în fiecare zi.De magneziu nu ştiu dacă are întreabă la farmacie.

| lSummerl a răspuns:

Au amandoua

| iefsul a răspuns:

Vrei sa-ti intaresti oasele?