| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat ar mai rezista un om in jurul varstei de 45 de ani, avand in vedere ca a inceput sa fumeze de la 7 ani, fumeaza zilnic cate 1 pachet de tigari pe zi,uneori mai mult, bea aprox.4l,uneori 5l de bere pe zi+ 1 sticluta mica de coniac si nu respecta mesele principale ale zilei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de organism.Altii se cara mult mai repede.Nefacand asemenea excese.

| Lαrisα a răspuns:

Are you kidding? straight face

| sisi6535 a răspuns:

Depinde de organism dar nu te astepta ca un om de aprox.45 de ani care face lucrurile astea o sa mai traiasca mult.