| CobraGuy a întrebat:

Cam de 1 saptamana a inceput sa ma doara incheietura de la mana stanga, adica in momentul in care incerc sa rotesc incheietura nu prea ma lasa.
Nici flotari nu pot sa fac bine. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Incearca sa citesti o carte, in loc de flotari

| Crisstinayy12 a răspuns:

Si pe mine ma doare la fel in ultimul timp, ce coincidenta. Oricum nu e nimic. O sa treaca de la sine. Mai multa odihna, prea multe flotari pun greutate pe mana aia.

| Lucian2473 a răspuns:

Nu faci nimic. Nu fortezi, astepti sa treaca.

| IepurasXxX a răspuns:

Sa nu te mai masturbezi cu mana stanga

| Nicck a răspuns:

Nu mai face flotari! fa genoflexiuni