| alexxy9832 a întrebat:

BUNA.Cand fac flotari imi trosneste incheietura de la mana stanga, e o chestie care trece prin mai mult exetcitiu?

Răspuns Câştigător
| Deliric95115 a răspuns:

Nu e nicio chestie care trece prin mai multe exercitii, nu ti-e incalzita incheietura,fac pariu cu tine ca nu te incalzesti inainte sa faci exercitii. Fa rotiri de incheietura si o sa-ti pocneasca si atunci, si apoi te pui sa faci flotari, o sa-ti pocneasca si atunci, dar nu o sa mai simti, si nu o sa se auda asa tare, si daca vrei mai fa multe rotiri de incheietura, o sa se duca pocnitul.

1 răspuns:
| Alexandru0007 a răspuns:

Nu faci flotari din prima.fa putina miscare, gimnastica