| RaveNSaD a întrebat:

cand fac flotari, fac 2-3 si dupa incepe sa ma doară mâna, mai exact nu stiu cum sa explic oare cum la viena, nu la incheietura dar in jos dupa degete, adică jos fix dupa palmă, până acum nici nu observam dar de 2 zile cand incerc sa fac flotari dupa 2, 3 ma doare, am stat si 2-3 zile fara sa fac flotari dar tot cam asa a fost, niste sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Este greu la inceput. Lucreaza in monturi. Daca nu, lucreaza la o bara fixa, pe care o poti modifica la ce unghi vrei. pana te obisnuiesti.

| RobertMoon a răspuns:

Fa in pumni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai faci laba. Asta e principala problemă la durerea ta de mana.

| RaveNSaD explică (pentru anonim_4396):

Nu e de la asta mor?