| ErrChan a întrebat:

Cam pe la cati ani poti incepe sa faci yoga? funda! si sa-mi spuna cineva daca acest site cu miscari de yoga este bun http://vanillamoon.wordpress.com/2010/12/06/alcoolul-vs- yoga/ mersi. fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alexandra_9058 a răspuns:

De la 18 ani love struck eu asa stiulove struck sper ca ti-am fost de folos Te pup!kiss