| SuntFrumoasaAsaCumSunt a întrebat:

Cand ai menstruatie ai voie sa faci sport? astept raspunsuri cat mai rapid

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ar fi bine daca esti in primele doua-trei zile sa nu faci.
Dar poti face moderat!
Si daca ai un flux abundent sa nu faci!
Te pup!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,ai voie

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu ai voie să faci efort deoarece o să te simți rău!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, ai voie să faci sport!
Dar, NU se face efort fizic exagerat.

Toate cele bune.

| Felys a răspuns:

Da,dar moderat

| Madayna a răspuns:

Daca te simti bine si n-ai dureri foarte mari, da poti face sport dar moderat.