| eduard1029 a întrebat:

Cand am fost mai mic m-am intepat cu o seringa dintr-o parte in alta si mi-a ramas doua semne este o problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Nu nu e. doar ca ai o cicatrice si cand te vei uita la ea iti vei aduce aminte si vei rade.se intampla multe in copilarie.si eu am patit cv in copilarie si a ramas semn...Dar numai ca nu imi face placere. bafta in continuarewinking