| eduard1029 a întrebat:

Cand am fost mai mic m-am intepat cu un ac de seringa din greseala la mana este o problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TurnOn a răspuns:

Nu decat daca ar fi fost ruginit sau s-a rupt in interior aculwinking daca s-a intamplat ceva de genu du-te la un medicwinking succes kiss

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca acel ac afost folosit, s-ar putea sa ai o problema. Unde l-ai gasit?

| gigel68 a răspuns:

Daca acul a fost curat nu este nici o problema, dar daca era infectat (hepatita, hiv)? sa fii sigur ai putea sa mergi la un laborator de analize sa faci o analiza la sange.

| nashu40 a răspuns:

Nu,stai linistit, nu e nici o problema.
Depinde si cat timp a trecut, dar daca pana acum nu ti s-a intamplat nimic e totul ok.

| KingJulien a răspuns:

Pai daca te-ai intepat cand erai mai mic si acum traiesti inseamna ca esti bine, nu?

| Shatzie a răspuns:

Daca n-ai murit inca, inseamna ca nu-i problema. Acuma...nu prea putem noi sa ghicim cam cat timp a trecut de cand "erai tu mic" si pana acum, desi, la cata logica ai, n-as zice ca a trecut prea mult.

| Capsă a răspuns:

Daca era folosit probabil da. dar daca nu nu ai dc sa te temi

| rebeca28 a răspuns:

Fii mai explicit, la ce te referi cand spui problema?