| adrian40 a întrebat:

Cand am varicela am voie sa mananc alune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Da, ai voie.Axeaza-te insa mai mult pe fructe si legume proaspete pentru a-ti ajuta organismul sa se refaca mai repede.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca nu ai eruptii in gat poti sa mananci orice, inclusiv alune.

| Allyţu a răspuns:

Da...de ce nu?

| Andr3yCzz a răspuns:

Da
Desigur ca ai voie sa mananci alune
Legumele si fructele te ajuta mult happy

| bogdanu995 a răspuns:

De ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal ca ai voie sa mananci alune nu ai voie ciocolata si prajeli si crede-ma ca mie abia mi-a trecut asa ca...stiu destule despre varicela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da desigur