| anonim_4396 a întrebat:

Când e frig și stă o vreme afară apoi revine la căldura din casă, tatălui mei îi apare o substanță albă (secreție) în colțul ochilor (colțul dinspre tâmple nu dinspre nas). Despre ce poate fi vb? E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Misteryy a răspuns:

Nu situ daca tatal tau este ipohondru sau chiar mai mult uraste medicii, dar asemenea pareri si opinii sunt doar opinii, necesita consult specializat oftalmologic si eu cred ca ar trebui cat mai curand posibil.