| anonim_4396 a întrebat:

am o mica durere de cap de 5 zile care sta cateva secunde si dispare apoi iar apare durerea este mai mult in parti la tample primadata amsimtit ca o caldura in spatele cefei apoi s-a mutat la tample credeti car putea fi insolatie am stat cateva secunde in soare dar in acea zi nu am simtit nimc. credeti cas putea avea ceva grav la creier ca imi este foarte frica

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! si de ce stai cu acea durere? poate fi o tensiune scazuta, o cadere de calciu/glicemie..de ce nu ii zici mamei tale sa te consulte un medic? nu te juca, e posibil sa fie si de la caldura, dar daca persista durerea, nu ezita vizita catre medicul de familie
O zi frumoasa sa aihappy

| alealexuta a răspuns:

Nu stiu, si mie mi s-a intamplat dar eu n-am facut nimic..Nu mam mai gandit la durere..mam jucat si mi-a disparut de tot acm..nush daca functioneaza si la tine.sad

| andreibrebeanu a răspuns:

Incearca sa ti zici tatal nostru de 40 de ori si iti trece asa mi se intampla si mie

| NarcisNrC a răspuns:

Poate ai sinuzita...

| floryn05 a răspuns (pentru NarcisNrC):

Imi era frica sa nu fie vreo tumoare sau asa ceva ca alte simptome nu am decat nu am avut cazuri in familie de asa ceva dar incepusem sa-mi fac griji