| Jeann122 a întrebat:

Cand eram mic am fost operat de fimoza.Acum nu am probleme cu decolatarea.Dar cand este erect e normal sa doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Depinde unde e durerea localizată, fii mai explicit.

| Jeann122 explică (pentru Azµre):

Penisul cand nu e erect se decaloteaza complet.Dar erect prima data e o usturime in cap dupa nimic.Am vreo problema?(Sunt virgin)?

| Azµre a răspuns (pentru Jeann122):

N-are treabă virginitate cu ce ai tu. La tine e nevoie de exercițiu zilnic decalotat și gata.

| wolder a răspuns:

Normal ca nu, cred ca ai o problema

| Ilinka10 a răspuns:

Din cate stiu eu nu ar trebui sa doara.