| GNX69 a întrebat:

Cand eram mic aveam tenul alb si acum am tenul inchis. prin metode naturale cum as putea sa-mi refac tenul alb? am 14 ani. cine imi spune si functioneaza acea metoda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Ai grija ce iti doresti, sa nu patesti la fel ca Michael Jackson care a fost obsedat sa isi albeasca pielea, apoi sa-si micsoreze nasul si lista poate continua. Trebuie sa te multumesti cu ce ai.

1 răspuns:
| GNX69 explică:

Am stat pe ganduri si cred ca ai dreptate. asa cum m-a lasat Dumnezeu asa sa fiu. sa nu fac acea greseala care a facut si Michael Jackson. si ce daca daca am tenul maro...straight face totusi nu mi-a spus nicio fata ca-s urat sau ca-s negru. mi-au spus fetele ca arat bine asa cum sunt euwinking