| singura a întrebat:

Cand esti pe ciclu te poti masturba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| lovem3 a răspuns:

laughing)lol da poti sa te masturbezi la dus eventual sa nu fie asa de scarbos sau daca vrei si cu mana doar ca o sa te murdaresti de sange acum depinde cu ce vrei sa te masturbezi.Stiu ca in perioada asta noua fetelor ni se urca hormonul mai mult la cap da cred ca e mai bine sa astepti cateva zile pana trece si din masuri de igiena ca la ciclu esti mai vulnerabilahappy

| KeepCalm a răspuns:

Cu O. B-ul?raised eyebrows
Asteapta acum ca nu mori. sau?laughing

| T30D0RA a răspuns:

Ai rabdare cateva zile!

| foxi a răspuns:

Oricand. poti! Dar nu e indicat!

| Laura a răspuns:

Nu, pentru că rămâi însărcinată și naști prin ce gândești, adică prin fund.

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Cred ca da dar ar fi cam scarbos...nu poti sa astepti cateva zile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La dus...sa vezi presiune daca detasezi filtrul.winking