| ellenaella a întrebat:

Cand imi apas sanii simt ceva tare. Poate sa fie un chist sau asa e la toate fetele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VampDiaries a răspuns:

La mine tot e asa nu-ti fa griji

2 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Daca esti ingrijorata in privinta riscului de cancer la sin, mergi la doctor. Exista teste de depistare a cancerului, care pot evalua riscurile.

| ioanionel a răspuns:

Mergi la medic si vei primi un raspuns competent!