| SamuelIonuț a întrebat:

Cand intorc capul asa in dreapta ma licare ceva in cap dar pac imediat. Si inainte ma licarea mai mereu, dar acum nu prea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MichaelKinGzZz a răspuns:

Dacă este un efect auditiv (auzi acest licărit) înseamnă că este de la coloană (ceafă) că așa și eu mai simt / aud asta uneori când întorc capul și dacă pun pâna pe coloană simt cum se mișcă și nu am de ce să îmi fac griji) dacă este un efect vizual înseamnă... că sincer nu prea știu. adică nu am auzit și nu am pățit așa ceva. Dar cum susține și TPU. Aceste probleme trebuie trecute și pe la niște persoane adulte dacă ai o vârstă fragedă sau pe la un doctor în mod general. Acuma sper că te-am lămurit oarecum

| SamuelIonuț explică (pentru MichaelKinGzZz):

Pai sa stii ca ma doare gatul si spatele

| MichaelKinGzZz a răspuns (pentru SamuelIonuț):

Înseamnă că ceva evident că îneregulă se petrece acolo. Acuma nu prea sunt în termeni să și îți dau un sfat. Darrrrrrr dacă problema persistă o vizită la un medic nu este rea