| anonim_4396 a întrebat:

Când sucesc capul spre dreapta ma licăre acolo în cap în partea dreaptă într-o parte, dar repede cateva sec 2, 3 secunde. Dar pe partea stângă nu e așa, doar pe dreapta. Să fiu defect pe dreapta? Cum am precizat, pe stânga nu am nimic doar pe dreapta când întorc capul repede\il sucesc nu știu să explic. Dar ceva de genul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ti s-au incrucisat venele din cauza ca nu ai facut sport de mult timp si de aceea timti acea senzatie.

| Romaniamafia a răspuns:

Ai defectul stricat