| Scarabeul a întrebat:

Cand ma trezesc dimineata uneori ma trezesc cu penisul sculat? dc? nu am visat nimic happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

E normal, toți ne trezim cu el sculat!

| Felys a răspuns:

Asta nu-i problema, mai rau e cand vrei sa il pui la treaba si este indaratnic, atunci sa iti faci griji

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu e nimic anormal in asta, organismul,, functioneaza,, si in somn.E ceva firesc pentru toti barbatii sanatosi, indiferent de varsta. Bucura-te.

| Cristiann25 a răspuns:

Pai daca nu te trezesti cu el in fiecare dimineata "sculat" cum spui tu ai o problema si serios chiar NU glumesc! E ceva NORMAL sa se intample asta! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este un lucru normal, este fiziologic, nu-ţi face griji!
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Violente a răspuns:

Este absolut NORMAL.
Unii reușesc să se trezească înaintea lui. :O

| BonneLess a răspuns:

Nu stiu exact de ce, da ' asa se intampla la baieti dimineata.Nu e nimic iesit din comun ca sa iti faci probleme. laughing

| NicolasG a răspuns:

Pai cum sa stii ce-ai visat?
ca se viseaza enorm,dar nu se aminteste tot, e ca la calculator, nu poti avea acces la infomatii oricum
dar e explicabil dimineata:vezica plina apasa pe muschi(sau pe prostata)...
deci probleme ar fi de n-ar reactiona(candva...vor veni si vremuri de astea)
asa mai face si ea antrenament, ca doar e muschi(si stii ca daca nu-l folosesti se atrofiaza)
deci nu-i nevoie sa-i faci tu "antrenamentu", si-l face singura(chiar si-n somn)

| EuIonutz15 a răspuns:

Eu ma trezesc cu el pe piept de obicei, la cat de mare e rolling on the floor

| Sandu_Iustin_2000 a răspuns:

Sa stii ca este bine deoarece asta inseamna ca esti sanatos si potent.