| DariusHabsvha a întrebat:

Salut.Am 12 ani si am o problema personala. Dimineata cand ma trezesc penisul meu nu mai este 'sculat' iar inainte era in fiecare dimineata.Va rog sa nu radeti sau sa va bateti joc.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Organismul uman nu functioneaza perfect precum un "ceas elvetian" si din acest motiv apar diferite stari mult diferite fata de o anumita perioada din viata. Probabil ca acum esti intr-un astfel de moment mai "nefast" al starii tale generale de sanatate, care produce aceasta stare mai "anemica" a penisului tau. big grin Nu trebuie sa-ti faci probleme fiindca se poate considera ca reprezinta de fapt o stare de "normalitate". Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu-ti face probleme de acest gen. Probabil ca in aceasta perioada treci prin niste momente mai putin placute care sa faca sa ai erectii in fiecare dimineata.

| CiocanN a răspuns:

Este ceva normal, Nu.ți fa griji. Nu te gândi la aceasta chestie și va fi mai ok, totul tine de psihic. Fa.ți problete dacă nu mai intra în erecție deloc, nu dacă nu intra în erecție dimineața

| DariusHabsvha explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!