| anonim_4396 a întrebat:

Cand mi se scoala penisul ce pot face ca sa se lase jos, sa se inmoaie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Ce intrebare inteligenta, te-ai gandit mult pana s-o postezi?

| darrio2007 a răspuns:

Lasa-l ca se lasa singur dupa un timp.Vad ca ai nume de fata.

| whattt a răspuns (pentru darrio2007):

Sunt frasu

| darrio2007 a răspuns (pentru whattt):

Sora ta stie ce scrii aici in contul ei?

| bogboy101 a răspuns:

Man de ce nu m-ai bagat in lista ta de yahoo mess? sa vorbim? ti-am dar messul.bogdynistor@yahoo.com sa vorbim.si eu port tanga si fac laba.

| rabbit2014 a răspuns:

Te gandesti la sobolani despicati sau ca bunica ta se uita la tine

| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Apasa cu dosul palmei pe capul *** dar sub penis, apesi putin si dai drumu si gata.

| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Aoleu acuma am vazut ca e fata rolling on the floor, dar tu ai **** tu? rolling on the floor

| Soltuz_Codrin_1994 a răspuns:

Du-te la frig cea mai buna metodahappy(Sau daca nu il bati cu parul, Apoi nu se mai scoala niciodata happywinking )

| teoul a răspuns:

Ii tragi doi pumni sau te duci la frig.