| Lukasz a întrebat:

Cand respir adanc ma ustura 5-6 secunde intre plamani, mentionez ca am afte de alea mici si rosii pe cerul gurii, iau aciclovir si isoprinosine si mi-au mai trecut, dar am facut gargara cu propolis si apoi am inghitit, si simteam ca am baut acid si ca imi lua foc gatul, poate fi usturimea acea din cauza asta? Sau am ceva la plamani, mi s-a coborat o rana spre plamani oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ții la sănătatea ta, nu aștepta răspunsuri aici, pe site. Du-te la medic!

| Freya1 a răspuns:

Doar un medic poate sa iti raspunda doar ca nu cred ca are cum sa fie atat de grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai baiat ipohondru tu mai pui multe intrebari din astea pe TPU sau ai de gand sa-i spui maica-tii sa te duca la medic, aparent singur n-ai cum sa te duci?

| Dutsy12300 a răspuns:

Salut frate vreau sa vorbesc cu tine am 13 ani si sunt ipohondric la fel ca tine de la 11 ani numele meu este antonio