| fuckU a întrebat:

Cand se ia vacanta de pasti? vineri sau luni? adica vineri se merge la scoala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Vacanta de Pasti se ia in 15 Aprilie (Adica Vineri).Si se sfarseste marti 25 Aprilie

15 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vineri se merge la scoala - este ultima zi, si dupa aceea ai 10 zile de vacanta!

| qtheodora a răspuns:

Eu vineri merg la scoalahappy...pentru ca am concurs ceilanti nu vinsad...m-am gasit eu desteapta sa ma oferlaughing

| Cici4Mici a răspuns:

Vineri m-ai mergi la scoala si gata.

| DoK a răspuns:

Vineri invatam

| Ancaaa a răspuns:

Da, vacanta incepe de luni 18 aprilie, si ne intoarcem la scoala marti 26 aprilie. noua asa ne-a spus.

| armand3004 a răspuns:

Depinde de diriginti, eu, ca de exemplu, nu merg maine.

| Lalala202 a răspuns:

Eu de astazi nu mai merg. Depinde de la o/un scoala/liceu la alta/ulhappy. In general vinerea nu se face mai nimic.happy

| mOcoOvu a răspuns:

Vinerea asta se merge la scoala. Vacanta va incepe luni.

| MetalRocker a răspuns:

Da se merge luni incepe miercuri se termina! Funda?

| Geeeo21 a răspuns:

Normal,se merge! Depinde de scoala, de exemplu eu nu am mai mers la scoala de azi ca nu se prea fac orehappy

| karma15 a răspuns:

Normal ca maine, adica vineri se ia vacanta.Normal ar trebui sa se faca ore si maine dar nu stiu cine o sa fie pe acolo in ultima zi...

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Vineri se merge la scoala. Si incepi sc pe 25.

| Raluca27 a răspuns:

Da vineri se merge la scloala.Dar dupa aia nu mai mergi la scloala pana dupa paste! Funda?batting eyelashes

| CrySs_9095 a răspuns:

Vineri se ia pe 15 aprilie, dar se merge la scoala si vineri

| Colibri2000 a răspuns:

Se ia de luni. Vineri se face scoala. Dar nu te ingrijora pentru ca in mod cert, nu veti face mare lucru happy