| bleakk a întrebat:

Cand trebuie sa aiba loc perioada de definire pentru unul care merge la salaa? la 1 an/2/cand isi va da seama ca a pus destula masa musculara!? Iar o alta intrebare:Cat tine o perioada de definire si ce se intampla dupa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MassEffect a răspuns:

Cand crezi ca esti destul de mare, cam 3 luni iti ajung sa te definesti, sa ajungi undeva la 10 % body fat nu-i bine sa cobori sub 10 numai daca mergi la concurs. Dupa trebuie sati controlezi dieta, sa mananci sanatos.