| lilskies a întrebat:

Cap turtit, am o formă nașpa rău sunt și foarte urât gen partea din spate la cap o am înaltă și în fața o am scundă.
Există vreo modalitate de a-mi remodela capul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DenisAurelian a răspuns:

Incearca alta freza, poate ajuta, si eu sunt cam fel, am cap de ou, si mi-am lasat parul lung de juma de metru si nu se mai vede (p.s daca iti lasi parul lung si ai fata mai feminina lasa-ti si barba, altfel o sa creada lumea ca esti femeie)

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Există vreo modalitate de a-mi remodela capul?
Doar să adopți o freză corectivă.

| Blackbarry a răspuns:

1. Nu esti urat
2.incearca alta freza btw:sunt in acelasi situație happy