| alexandramaria147 a întrebat:

Capsulele Keto diet ajută la slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai cautati scurtaturi. Lumea vrea sa ia banii oamenilor care nu au rabdare sa slabeasca cum trebuie. Singura metoda de slabit e deficitul caloric, adica fie mananci mai putin(nu ceva extrem!), fie faci mai multa miscare, fie ambele. Iesi chiar mai ieftin asa, ca iei mai putina mancare happy. Daca aveti rabdare in catva timp veti ajunge cum va doriti, si analizele o sa arate si ele bine. Cu pastilele astea nici nu ajungeti nicaieri si mai faceti si gaura in buget. Succes!

1 răspuns:
| Mosotti a răspuns:

Ajuta la slabit doar daca ai mai putine kcal mancate decat arzi, asta e principalul. Alea nu ajuta.