| Sara2 a întrebat:

Am inteles ca capsulele cu anghinare ajuta f mult la slabit si sunt naturiste, este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Rawrrrr a răspuns:

Serios? lasa ca esti tu perfect\a! si din neatentie se poate face o astfel de greseala. pentru o simpla greseala inseamna ca e inculta laughing?!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O alimentație săracă în calorii te ajută să slăbești, restul sunt adjuvante.
Capsulele cu anghinare sunt recomandate în colecistite, ciroze hepatice (alcoolică, toxică), convalescență, hepatită cronică, hepatită virală acută, deci nu este pentru slăbit.
Pa, pa.

| Laura46 a răspuns:

Nu ajuta la slabit,anghinarea e o planta care regleaza tranzitul intestinal,deci iesi afara mai des, automat pierzi cateva kilograme, dar asta nu e valabil pentru toata lumea. Daca te referi la alcachofa de Laon din reclama iti zic eu ca eu vrajeala

| Sabryy a răspuns:

Draga mea, esti cam inculta! " ca capsulele " straight facestraight face thinking

| Rawrrrr a răspuns (pentru Sabryy):

Serios? lasa ca esti tu perfect\a! si din neatentie se poate face o astfel de greseala. pentru o simpla greseala inseamna ca e inculta laughing?!