| TaniaTosca a întrebat:

A mai luat cineva Apuretin? ( capsulele care se presupune ca te ajuta la combaterea retentiei de apa) Daca da, ati slabit macar putin sau v-a ajutat cu ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

A slabi cu adevarat inseamna sa pierzi grasime, nu apa. http://www.i-medic.ro/articole/slabeste-sanatos

| TaniaTosca explică (pentru doctoressa):

Stiu asta, de altfel fac sport 30 de minute in fiecare zi, beau multa apa, mananc sanatos si nu am o dieta dezechilibrata. Problema care o am este retentia de apa pentru ca mi se umfla picioarele sau ma ingras brusc de pe o zi pe alta fara sa fi mancat in exces. Am cumparat aceste pastile dar as fi dorit o parere de la persoane care poate au incercat si au functionat.

| Beatrice_Andreea_1992 a răspuns:

Buna eu iau apuretin si pot spu e ca sunt foarte bune. Le recomand