| ady000 a întrebat:

Care a-ti mai avut asa ceva.
Visasem ceva si cand m.am trezit imi batea inima foarte tare, asa si mai incolo m.am mast*rbat si cand am fost la sfarsit a inceput sa ma svacneasca ceva tare rau in partea dreapta dupa ureche. Am zis ca e de moment, m.a durut app toata ziua am luat un calmant mai pe seara si mi-a trecut.
Acum am mai dat sa zicem din 2 in 2 zile si a doua oara nu am simtit dar a 3 oara m-a luat durerea dar nu asa tare ca prima data, mai usor,dar tot m-a luat durerea, mai usor, si tot asa din ce in ce mai usor.A 4 oara mai usor,fix e o saptamana. Ce sa fie,am racit,ca nu stiu, sper sa fie asa de trecere...
Dau funda! Doar cei aflati in cauza, s-ar putea sa fi tras curent, ca mai ies seeara dupa baie pe afara...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dandana2015 a răspuns:

Huhh. ce are primaria cu stadionul(asta ca sa ma exprim elevat). Ai visat e una -posibil sa fi avut un cosmar si sa te trezesti speriata, dar de ma*turbat si cu durerea de dupa ureche? laughing Poate ai stat cu capul pe`o parte in timp ce... si de acolo ti se trage durerea. Sau poate ai tras o raceala dupa ureche? happy