| alina_4026 a întrebat:

Care bucate voi considerati ca sint sanatos de consumat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| roksy a răspuns:

Cele gatite acasa

5 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Cele care sunt in starea lor naturala imi pare rau ca o contrazic pe roksy dar mancarea gatita nu e buna se pierde totul prin fierbere.

| Manele Man a răspuns:

Alea care te invata limba romana

| vyo a răspuns:

Fructele si legumele.

| Ea.e. a răspuns:

*considerati*winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea din Playboy sau Hustler.