| miriciavoivod a întrebat:

Care e cea mai buna crema/spray pentru julituri?

Cicatridina e chiar buna sau e doar reclama?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Eu m folosit cicatrindin spay și când m-am opărit cu apa fierbinte, si chiar ma ajutat.Nu mi-a rămas nici o urma deși accidentul a fost cam urat.

7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Aloe vera sau crema de galbenele

| Violleta2022 a răspuns:

Mierea de albine - care este un antibiotic natural.

| Brizbriz a răspuns:

Si mie mi se pare ca te bagi in seama, doar ca nu ai altceva ce face la ora asta

mi-ai raspuns la alta intrebare cu "boierule" pentru ca ti-am demonstrat ca bati campii, iar aici nici macar campii nu ii bati, doar te bagi in seama

felicitari, ai fost bagat in seama, acum c'ya si n-am cuvinte

| trophin a răspuns:

Apa... E doar o zgârietura

| miriciavoivod explică (pentru trophin):

Nu si cand are 10cm patrati si ustura continuu la 3 zile dupa incident sad

| trophin a răspuns (pentru miriciavoivod):

10 cm? Și pătrați? Pe buca, pe spate, pe piept?

| miriciavoivod explică (pentru trophin):

"acum 2 minute | trophin a răspuns (pentru miriciavoivod):
Declară răspunsul câştigător
10 cm? Și pătrați? Pe buca, pe spate, pe piept?"

conteaza?!?
nu asta e intrebarea, raspunde pertinent la intrebare sau du-te la scoala, ca vad ca te bagi in seama DEGEABA pe aici