| guess_who a întrebat:

Care e cea mai buna marca de tigari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Cand eram eu mica la mare cautare erau Carpati si Snagovlaughing!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu fumez si nu am de unde sa stiu.happy

| gabimaris a răspuns:

Crezi ca e vreuna buna pentru tine?
Doar daca detii actiuni la vreun producator de tigari, atunci aia e marca cea mai buna, cea care iti aduce dividende la sfarsit de an!
In rest tigarile nu sunt bune pentru ca : iti arzi banii, cu mana ta iti bagi substante nocive in organism (adica te sinucizi usor usor) si, nu in ultimul rand, ii intoxici si pe altii cu emanatiile tale fara macar sa-i intrebi daca ei vor sa moara!

| dulshe a răspuns:

Camel?

| Parintele a răspuns:

Rothmans... din astea ieftine. Dar ca idee nici una nu e sanatoasa.

| alexam a răspuns:

Nici una!

| claudya a răspuns:

Ar trebui sa uiti aceasta intrebare si sa nu fumezi...

| casperboyy a răspuns:

Cand fumam imi placeau Marlboro si Kent Nanotek. De 2 saptamani m-am lasat. happy

| vio a răspuns:

Nus bune niciunele...

| Sara2 a răspuns:

Ori carpati ori kent e acelasi lucru : stift

| ana_8193 a răspuns:

Niciuna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cea pe care nu o consumi.
Tot tutun este și tot reținere de toxine în organism este.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Marca pe care nu o folosești.
Adio toxine reținute în organism și îmbătrânire accelerată.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marlboro