| urbanghost a întrebat:

Ce marca de tigari va plac cel mai mult ( pentru fumatori )?

7 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Assos - 40/zi. Fara timbru, dar au devenit greu de gasit. In lipsa merg si Marlboro.

| andreea8888 a răspuns:

Eu sunt fumatoare de tigari slim, in special Philip Moriss Red Slim, si sincer, sunt multumita de savoare si lejeritate!
Sunt indicate pentru cei care se pot abtine de la acelea mai tari, gen Marlboro!
Incearca-le, poate gasesti un gust divers, mai putin daunator dar totodata la indemana cerintelor tale ca fumator!
Apropos, desi sunt slim(subtiri) se potrivesc si barbatilor cu stil, nu doar damelor! happy

prfml
| prfml a răspuns:

Eu fumez de vreo 5 ani Kent lung, pana atunci le schimbam in fiecare zi, alegeam tigara dupa aspectul pachetului, oricum nu imi placeau cele light.

| Gexu a răspuns:

Pall mall love struck

| SelluMarrie a răspuns:

De o luna incoace fumez kent 4...inainte fumam Vogue roz love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kent blue

| sAmAsxdzasad a răspuns:

Pall mall ori kent hd