| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai usoara metoda prin care se poate slabi fara sport si nici o dieta prea aspara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mari9 a răspuns:

Sa nu maninci dulciuri si sa nu mananci mult.Sa nu mananci prea multa CARNE si PAINE. Sper sa te ajute, BAFTA!

2 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Cel mai important este sa-ti gasesti o preocupare care sa nu-ti solicite prea mult efort fizic din partea ta si sa incepi treptat sa eliminini pe cat posibil mesele servite seara dupa o anumita ora.Bea in cursul unei zile multe lichide de preferat apa de izvor.Pa cuvant si sa fii iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca se poate slabi si prin salate