| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai dietetic mic dejun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

1 pahar iaurt dietetic 0, 1% +cereale integrale, o cafea fara zahar. O salata din: salata verde, castravete, rosie, 1 ou fiert tare, ardei gras, putin patrunjel verde, putin ulei de masline extra vergin, putina sare si zeama de lamaie, o cafea fara zahar.

daniela
| daniela a răspuns:

Iaurt super degresat - cel mai mic procent de grasimi posibil - cu o ceasca de cafea

Shin
| Shin a răspuns:

Musli cu lapte happy

| inna a răspuns:

Un mar si o para laughing

| dulshe a răspuns:

Fructele sunt cele mai dietice(mai putin bananele), cel mai dietic fruct e marul.

| Bianca26bb a răspuns:

1~Iaurt super degrasat, 0% grasime(cum zicea moiadaniela tongue ), cu o ceasca de cafea
2~ou fiert cu o ceasca de cafea
3~cereale integrale cu lapte
sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| turtl3 a răspuns:

Fructe