| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna pasta pentru albirea dintilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| withoutmoney a răspuns:

Eu folosesc "Colgate Max White ONE"este foarte buna chair are si efect rapid! Le-am folosit si pe celelalte colgate advanced whitening, 3d white si nu mi se parea ca dau rezultate chiar parca isi schimbasera culoarea.Care le-a recomandat Kelepto sunt foarte bune(eficiente) dar toate acele produse distrug smaltul si apare imediat dupa piatra intre dintistraight faceeu am patit-osadMulta bafta!

5 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Http://www.albirea-dintilor.com/produse.html
Gasesti si pasta de dinti printre produse.

| Deutsssa a răspuns:

Colgate advanced whitening.eu d`asta folosesc.si chiar e foarte buna!

| GeOrGiAnA_7466 a răspuns:

...incearca blend a med 3D white pearl sau blend a med 3D white fresh.eu le'am incercat pe amandoua si sa stii ca-s foaaarte bune, chiar iti albesc dintii
sper ca te-am ajutat:*