Întrebare recomandată | vavitza a întrebat:

Care este cel mai bun doctor stomatolog din Targu Mures ca vreau sa-mi repar dantura si nu vreau sa-mi para rau la urma lucrarii stomatologice.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zedge a răspuns:

Iti recomand doctorul la care ma duc eu, Dr. Drasovean are cabinet privat in 7 noiembrie pe 22 Decembrie 1989, la parter la bloc, e foarte bun, serios si nu te doare deloc stie bine meserie.

| vavitza explică (pentru Zedge):

Iti multumesc mult!

1 răspuns: