| anonim_4396 a întrebat:

Care este doza zilnica recomandata de aulin la 15 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aulin nu este o gumă Orbit. Iei doar cand ai anumite probleme si este recomandat de medic. Sau poti citi in prospect cât trebuie să iei si pentru ce, in functie de varsta pe care o ai.

| sierra1 a răspuns:

Iei doar așa să fie luat sau cum?

| JicaContra a răspuns:

0 (zero)... asta nu e vitamina sa aiba o doza zilnica recomandata
in schimb are o doza maxima acceptata, care scrie pe prospect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi si intreaba la farmacie sau pe medicul de familie

| oz_1736 a răspuns:

Depinde ce te doare, maseaua sau altceva. Trateaza cauza nu efectul

| despreanxietate a răspuns:

Despre anxietate, atacuri de panica, depresie si credinta : https://cusidespreanxietate.blogspot.com