| Yomy_Robert_1996 a întrebat:

Care este mai bun pentru flora intestinala PROBIOSAN sau REFLEOR?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa mananci alimente cat mai naturale, cat mai sanatoase, prin evitarea mancarurilor de tip fast food si vei vedea ca nu ai nevoie de asa ceva. Sunt convins ca nici un roman din mediul rural nu a auzit de produsele amintite. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia Reflor cel putin e produsin Canada. Celalalt a avut probleme pe piata romaneasca cu termenul de valabilitate