| Cristinell90 a întrebat:

Care îmi puteți recomanda o policlinică cu cabinet de ginecologie și cu servicii acceptabile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Crucified a răspuns:

Eşti băiat şi vrei să te duci la ginecolog?

| Cristinell90 explică (pentru Crucified):

Tu ori nu te-ai uitat bine în poza de la profil ori postezi ca să te afli în treabă.Și chiar dacă aș fi băiat poate m-aș interesa pentru altcineva.

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Zic sa cauti in Bucusesti, sunt diverse.
EX:Lotus

| Ąℓзאą a răspuns:

Http://www.dirmedical.ro/ incearca la cabinetyul dr. irimia e foarte bun;)